MultiTherm Eco

Kompakt design, enkel i drift og med høy fleksibilitet, det beskriver MultiTherm eco. Maskinen er utviklet for daglig bruk i små og mellomstore verft og verksteder. Det høye nivået av automatisering, og det enkle oppsettet og bruken gir en høy produktivitet med høy kvalitet på produksjonen raskt og økonomisk. Det symmetriske hjulhuset med plassen for verktøy som ikke er i bruk over dem, optimaliserer arbeidsbredden på en innsnevret maskin bredde. Det elektriske kabinettet er plassert over hjulhuset slik at det ikke er utsatt for varmepåvirkning fra skjæringen av platene. Samtidig er kabinettet lett tilgjengelig for vedlikehold og service.

Tekniske data:

  • Arbeidsbredde opp til 3 meter
  • Arbeidshastigheter opp til 12 meter pr minutt
  • Egner seg både for oksygen- og plasmaskjæring
  • Maskinen kan utstyres med punchmerker, blekkskriver og plasmamerker

multitherm_eco

Teknisk
Sporbredder2600310036004000
Arbeidsbredde1500200025003000
Total bredde4070407040704070
Lengde1500150015001500
Høyde1980198019801980
Skinnehøyde500500500500